Arnavutköy hurdacı yüzlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bizden fiyat almadan hurda satışı gerçekleştirmeyin. Yüksek fiyatlardan hurda alımı yapıyoruz. Fiyat desteği almak istiyorsanız whatsapp uygulaması ile elinizde bulunan hurdanın 3-4 adet fotoğrafını bizimle paylaşın. Ardından şirket patronumuz Erol Güney sizlerle iletişime geçerek teklifini sunacak. Anlaşma sağlanırsa alım yapılır. Bazı durumlarda keşif ekibi göndermemiz gerekebilmektedir. Ücretsiz keşif ekibimizi aynı gün adresinize gönderelim.

Erol Güney

Tel: 0532 653 50 48

Arnavutköy hurdacı hurda alımları ve hizmetler sunuyor.

Arnavutköy sanayi ve iş merkezlerinden hurdaalımları yerinden yapılır. Arnavutköy esnafı ile uzun yıllardır dostluklarımız oldu. Ellerinde bulunan hurdaları yıllardır bizlere satan müşterilerimiz var. Arnavutköy hurda alan yerler sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Konumu itibari ile hurda nakliyesinin kolay olduğu bir bölge olan ilçemizde her mahalleden hurda alımı kolaylıkla yapılır. Bölgede yaşanılan tek sorun trafik sıkışıklığı. Bu durumu önlemek amacı ile de günün trafik yoğunluğu az olan saatlerinde hurda alımı yapmayı tercih ediyoruz. Bölgede hurda alımı konusunda ulaşım olanakları yönünden mahallelerin sıralanışı şu şekildedir.

 1. Adnan Menderes Mahallesi
 2. Arnavutköy Merkez
 3. Baklalı
 4. Boğazköy istiklal
 5. Boyalık
 6. Deliklikaya
 7. Durusu
 8. Hacımaşlı
 9. Haraççı
 10. Hicret Mahallesi
 11. İslambey
 12. Karlıbayır
 13. Mavigöl
 14. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 15. Ömerli
 16. Taşoluk
 17. Terkos
 18. Yavuz Selim
 19. Yeşilbayır
 20. Yunus Emre
 21. Yeniköy
 22. Yassıören
 23. Tayakadın
 24. Sazlıbosna
 25. Nenehatun
 26. Mehmet Akif Ersoy
 27. Feyzi Çakmak
 28. Karaburun
 29. İmrohan
 30. Hastane
 31. Hadımköy
 32. Fatih
 33. Dursunköy
 34. Çilingir
 35. Bolluca
 36. Alaban
 37. Atatürk

Bu 37 mahallemizde hurda nakliyesinin kolaydan zora doğru sıralanmış halidir. Bu mahallelerin hangisinde olduğunuzun bir önemi yok. Elinizde bulunan hurda kaç kg, kaç ton olursa olsun adresinize gelerek tüm hurda alımlarını yerinde yaparız. Yükleme ve nakliye hizmetleri şirketimiz Arnavutköy hurdacı tarafından karşılanır.

Arnavutköy Hurdacı Hizmetleri Neler

Bir hurdacının verdiği hizmet geri dönüşümdür. İstanbul bölgesin de metal hurdaları ve diğer hurdaların geri dönüşümü yapılıyor. Sanayi hurdaları oto sanayi ve diğer sanayi merkezlerinden toplanır. Hurda çapak gibi hurdalar halinde ya da makine parçaları olarak toplama sağlanır. Karışık hurdalar ise çeşitli üretim yapan firmaların biriktirdiği hurdalar arasında yer alır.

Arnavutkö geri dönüşüm.

İnşaat hurda alımları inşaatlara gidilerek yapılmakta ve yüksek fiyat teklifleri sunulmaktadır. İnşaat hurdaları ağırlıklı olarak demir hurdaları ve bakır hurdası içerir. Demir direk hurdaları teleskopik direk gibi hurdalar içerenler de vardır. Fabrika hurdaları ise sanayide üretimden artan hurdalara verilen ad olarak geçer. Üreticiler ne yaparlar sa yapsınlar ister istemez artık malzeme ortaya çıkıyor. Bu malzemeleri kullanmaya çalışsalar da bir miktar artık oluşur. Bu atık sanayi ve fabrika hurdaları tarafımızca alınmaktadır. Şantiye hurdası da yine inşaat hurdası kapsamına giren bir hurda.

İkinci el hurdası hurdacılar tarafından edinilmiş en önemli işlerden birisidir. Hurdacılar ellerine düşen 2. el malzemeleri geri dönüşüme kazandırır. Bazı insanların atıkları diğer insanlar için değerli olabilmektedir. Geri dönüşümü temel edinmiş Arnavutköy hurdacı firmamız 2. el malzeme alım ve satışına önem veriyor. Bu malzemeler jeneratör, çelik kapı, pimapen cam gibi hurdalar olacak.

Elektronik hurda da İstanbul bölgesinde geri dönüşüme en fazla katılan hurdalar arasında yer alır. Elektronik hurdalar altın metali ve bakır metalini bol miktarda içerir. Bu altın metali elektronik hurdalardan ayrılarak altın eldesi yapılır.

Hurda kağıt her ilçenin sorunu. Yere ve çevreye atılan kağıt, karton ve kitap gibi mamuller çevre kirliliğine neden olmaktadır. Çöpe atmak yerine neden geri dönüşüme kazandırma yoluna gitmiyorsunuz. Bunu yaptığınız taktirde yüksek karlar da elde edeceksiniz.

Hangi Metal Hurdalar Geri Dönüşüme Alınır

Kablo: Kablo içerisinde bakır, krom ya da alüminyum içerebilmektedir. Kablo hurdası plastikle birlikte satılması nedeni ile kilo başına bakır hurda fiyatı teklif etmek mümkün değil. Bu bağlamda hurdacı firmanın zarar etmemesi adına kabaca kablodan çıkacak bakırın kilogram hesabının yapılması gerekir.

Kurşun: Hurda kurşun çok düşük sıcaklıklarda erir. Hatta kurşun dökme işlemini gördüyseniz eğer bir cezvede kurşun eritilir. Yanan bir tüpte bile eriyen kurşunun erime sıcaklığı çok düşüktür. Balık oltaları da kolaylıkla kurşun ile sarılabilir. Arnavutköy hurdacı kurşun alan yerler sizlere güncel kurşun fiyatları ile teklif sunuyor.

Sac: Sac çatılarda ve çevreleme işlerinde yaygın kullanılır. Demir ya da krom veya kurşun olabilir. Eski binaların çatıları muhtemelen kurşun ile kaplıdır.

Sarı: Sarı sert bakır hurdası olarak geçen bir metal hurda.

Diğer temel alım metalleri ise çelik, krom, alüminyum, bakır ve demir. Bu metaller geri dönüşüme fazla katılan malzemelerdir. İletişim kısmında bulunan telefon numaraları ile bizimle iletişime geçiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara