Avcılar Hurdacı olarak yılda 3000 tondan fazla hurdayı geri dönüşüme kazandırıyoruz. 24 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz Hurdanız bizimle değer kazansın.

BİZDEN TEKLİF ALMADAN HURDANIZI SATMAYIN!

Erol Güney

Tel: 0532 653 5048

E-Posta: info@istanbulhurdacim.com

Avcılar hurdacı olarak bu güne kadar avcılar da birçok işe imza atmış durumdayız. Avcılar’ da neredeyse tüm fabrikalardan urda alımı yapıyoruz. Avcılar’da hurda alan fabrikalar tüm metal hurda çeşitlerini almaktadır.Sadece fabrikalarla kalmayıp birçok küçük işletmeden de hurda alımı yapmaktayız. Şirketimiz aynı zamanda Avcılar çarşı esnafı başta olmak üzere alışveriş merkezi gibi iş yerlerinden de hurda alışverişi yapmaktadır. Aynı zamanda Avcılar Belediyesi ile de bu güne kadar birçok çalışma gerçekleştirmiş durumdayız. Bu çalışmalardan bazıları avcılar belediyesine ait eski iş makinelerinin geri dönüşümünü gerçekleştirdik. Buna ek olarak Avcılar Belediyesinin yenileme çalışması yaptığı bölgelerde de hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Avcılar hurdacı, Avcılar hurda, Avcılar da hurda alan yerler.

Avcılar hurdacı olarak avcıların tüm mahallelerinden hurda alımı yapmaktayız. Tüm metal hurda çeşitleriniz bizimle değer kazansın. 24 yıldan fazla süredir Avcılar bölgesinde hurda almaktayız ve şirketimiz Avcılar esnafının saygınlığını kazanmıştır. Şirketimiz Avcılar’ da hurda sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Avcılar’ da yalnızca bireysel müşterilerimizden değil birçok hurdacıdan da hurda alımı yapmaktayız. Avcılar da birçok küçük hurdacı bulunmaktadır ve bu hurdacıların maalesef birçoğunda geri dönüşüm makineleri yoktur. Bu nokta da devreye Avcılar hurdacılar olarak biz girmekteyiz ve Avcılar’ da bulunan tüm hurdacılara kaliteli hizmet vermekteyiz.

AVCILAR HURDACI HİZMETİMİZ

Avcılar hurda alan yerler arasında parmakla gösteriliyoruz. Arayın ücretsiz keşif ekibimizi gönderelim ve bırakın ekibimiz hurda metalleri incelesin. Avcılar hurdacı avcılar bölgesinde hurda metal ve türevlerine en iyi teklifi veren hurdacı firmadır. Avcılar’ da sürekli çalışır durumda olan bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için her geçen gün çalışmalarında devam ediyor.

Şirketimiz aynı zamanda avcılarda çevre düzenlemesi de yapmaktadır. Çevre düzenlemesi çalışanlarımız İstanbul bölgesinde ki en deneyimli çalışanlardır. Birçok sektörde olduğu gibi Avcılar hurdacı sizlerin hizmetindedir. İletişim kısmında ki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Eğer ki siz de Avcılar’da hurdacı arıyorsanız tam yerine geldiniz demektir. Avcılar ilçesi denize kıyısı olan uzun bir sahile sahip mükemmel bir ilçedir. Sahilde her insana uygun kişisel gelişim alanları bulunmaktadır.Ancak yıllar geçtikçe her yerde olduğu gibi avcılar sahili de kirlenmeye başlamıştır. Biz kirliliği önlemek için Avcılar Mahallesi Hurdacı sahilde tüm geri dönüşüm hurdacı çalışmalarını yapmaktayız. Avcılar bölgesi hurdacılar sahildeki canlı yaşamını desteklemek için var gücüyle çalışmaktadır.

Bazı müşteriler Avcılar’da en yakın hurdacı aramaktadırlar. Bunun nedeni nakliye masrafını en düşük seviyeye indirmeye çalışmaktır. Nakliye arttıkça kardan elde edilecek kazanç düşer. Bu yüzden Avcılar hurdacı telefon numarası arıyorsanız iletişim kısmına tıklayıp bize ulaşabilirsiniz.

Yıllardır bu sektörde birçok hurdacı gelip geçmiştir.Birçoğu bu işi ahlaksızca ve tutarsızca yaptığı için zamanın tozlu raflarında yerlerini almışlardır. Ancak biz İstanbul Avcılar hurdacı bu işi layıkıyla yerine getirmiş olup bundan sonra da doğru yoldan sapmayacağız.Avcılar İstanbul Avrupa Yakası Hurda alım ve satımın da biz de varı. Var olmaya da devam edeceğiz.

Eskiyen binaların sel ve deprem sonucu yıkılması ile çevreye çok büyük zararı dokunur. İnsanlar bu göçüklerin altında kalabilmektedir. Buna önlem olarak Avcılar Hurdacı hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktadır. Bina yıkımı yapan hurdacı tüm yıkım ekipmanlarına sahip olmalıdır. Aynı zamanda belediyeden yıkım izni de almaktayız. Avcılar bölgesinde bina içi boşaltım hurdacı görevi de yapmaktayız.

Aldığımız Bazı Hurda Çeşitleri

Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, kablo hurdası, sarı hurda, şantiye hurdası, inşaat demiri hurdası, sökülecek hurda, bina yıkım hurdası, çelik hurdası, konteyner hurdası, hurda konteyner.

Avcılar demir hurdası alan yerler. Avcılar bakır hurdası alan yerler. Avcılar alüminyum hurdası alan yerler. Avcılar krom hurdası alan yerler. Avcılar bina yıkım hurdası alan yerler. Avcılar çelik hurdası alan yerler. Avcılar sökülecek hurda alan yerler.

Avcılar Amberlı Mahallesi Hurdacı, Avcılar Firuzköy Mahallesi Hurdacı, Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı, Avcılar Yeşilkent Mahallesi Hurdacı, Avcılar Cihangir Mahallesi Hurdacı, Avcılar Gümüşpala Mahallesi Hurdacı,Avcılar Tahtakale Mahallesi Hurdacı, Avcılar Denizköşkler Mahallesi Hurdacı, Avcılar Merkez Mahallesi Hurdacı, Avcılar Üniversite Mahallesi Hurdacı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara