Bakırköy hurdacı her nevi hurda alımlarını yapmaktadır. İletişim kısmında bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşarak yüksek fiyatlardan hurda satışı yapabilirsiniz. Yerinde hurda alımı yapan firmamız tüm ödemeleri nakit olarak yapmaktadır. İşçilik ve nakliye masrafları tarafımızca karşılanır.

Erol Güney

Tel: 0532 653 5048

Bakırköy hurdacı bölgede bulunan tüm mahalleler ve çevre ilçelerden hurda metal, kağıt, plastik hurda alımları.

Hizmetlerimizi Bakırköy hurdacı olarak tüm mahallelerde yürütmekteyiz. Bakırköy hurdacılar arasında en hızlı hizmet veren firmalardan birisiyiz. Bakırköy de hurda alımlarını yaptığımız mahallelerden en hızlı hizmet verdiğimiz mahalleden en yavaş olana doğru sıralanmış hali şu şekildedir.

 1. Ataköy 1. Mahallesi
 2. Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi
 3. Karlıtepe
 4. Şenlikköy
 5. Yeşilyurt
 6. Ataköy 2-5-6. Mahallesi
 7. Basınköy
 8. Osmaniye
 9. Yeni Mahalle
 10. Zeytinlik
 11. Ataköy 3-4-11. Mahallesi
 12. Cevizlik
 13. Sakızağacı
 14. Yeşilköy
 15. Zuhuratbaba

Bu mahallelerden bizimle iletişim kurduğunuz taktirde en fazla 30 dk de minimum ise 15 dk sonra adresinizde olacağız. Bölgeden hurda alımı yapan hurdacılara hurda satışı yaparak daha yüksek karlar elde edebilirsiniz.

Bakırköy de çok sayıda geri dönüşüm firması bulunmaktadır. Bu firmalar çoğunlukla bulundukları ilçelerden hurda alımları yapmaktadır. Alınan hurdalar arasında başı çeken hurda demir hurdası. Bu hurda bu güne kadar bölgede binlerce ton geri kazanım sağladı. Ayrıca hurda bakır bölgede hurdacılar arasında bir başka geçim kaynağı. Bölgede sadece bakır hurdası işi yapan hurdacı firmaları bulunmaktadır. Bu hurdacı firmaları ile bizim Bakırköy hurdacı şirketimiz sizlere daha yüksek fiyatlar teklif edecektir. Hurdacı sektöründe güvenilir hizmet veriyoruz.

Bakırköy geri dönüşüm.

Bakırköy alüminyum hurdalarını kolaylıkla geri kazanıma çeviriyor. İnsanlar hurda alüminyum satışları yaparak yüksek karlar elde etmektedir. Ayrıca ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlayan bu geri dönüşüm hurda alan yerler arasında en faydalı hizmeti sağlamaktadır.

Bakırköy Hurdacı Hurda Metal Hurdacılar

insanlığın metal kullanımı milattan önceki yıllara dayanmaktadır. İnsanlar çok uzun yıllardır metal ile araç ve gereçler yapıyor. Kurşun insanlığın kullandığı en eski metaller arasında. Günümüzde de kurşun büyük oranda üretim sektöründe kullanılmaktadır. Hurda kurşun az bulunan değerli hurdalar arasına girer.

Ağaçların kesilerek sanayide işlenmesi sonucu kağıt meydana gelir. Bu kağıtlar ormanların kesilmesinde büyük etkisi vardır. Bu sebeple kağıt kullanımı konusunda duyarlı olunmalı. Bakırköy belediyesi de bu sebepten her gün bilinçlendirme çalışmaları yapmaktadır. Hurda kağıtları yakmak, yere atmak ve çöpe atmak yerine geri dönüşüm merkezlerine satarak kar elde edebilir ve daha temiz bir Bakırköy için ilk adımı atmış olursunuz.

Hurda kablo bakırın hurdaya bolca düşen türüdür. Kablolar elektrik iletiminde kullanılır. Bu sebeple makine ve otomasyon ürünleri kablolar yönünden zengindir. Bir süre sonra ömürlerini tamamlayan bu makineler hurdaya ayrılır. Çalışanlarımız tarafından parçalanarak içerdikleri hurdalara göre bölümlere ayrılmaktadır. Ayrıca inşaat ve şantiye alanlarından da kablo hurdaları çıkar. Bu hurdaların geri dönüşümü ile bakır hurdaları elde edilir.

Kurşun düşük sıcaklıklarda eriyen bir metal. Tüp kullanılarak bile eritilmesi mümkün. Bu da kurşunu geçmiş yıllardan kullanışlı hala getirdi. Kurşun sac hurdaları şeklinde olan bu hurdalar çokluklar eski yapıların çatılarında  bulunmaktadır. Çatı söküm işlerini de yürüten ekiplerimiz ile hurda kurşun saclar sökülür. Ayrıca hurdanın sac halinde bulunması gerekmemektedir. Ne durumda olursa olsun alımı yapılır. Bakırköy hurdacı kurşun alımı çatı söküm işleri yapıyor.

Bölgede Öncü Hizmetlerimiz

Geri dönüşüm Bakırköy hurdacı firmamız bölgede hurdacı sektöründe tanınmış firma. İhale ve iş alımlarında şirketimiz başı çekmektedir. Bölgede bulunan çoğu elektronik hurdaları Bakırköy hurda merkezi şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Elektronik hurda geri dönüşümü meşakkatli işler arasında yer alır ve uzman personeller çalıştırılması gerekmektedir.

Tüm İstanbul da olduğu üzere bu ilçemizde de kentsel dönüşüm çalışmaları bulunmaktadır. Bu çalışmalar inşaat hurda miktarını bölgede artırdı. Hurda karşılığında yıkım hizmeti vermeye bölgede başladık. Bina içerisinden çıkan tüm hurdaları alıyor ve binayı yıkıyoruz. Dolaplar kapılar ve pencereler sökülerek geri dönüşüme kazandırılıyor. Sizlerde bedel ödemeden yıkım hizmeti alıyorsunuz.

Binalarda bulunan ancak değer yönünden pahalı olan hurdalar ise:

 • Hurda çelik
 • Hurda Sarı
 • Hurda krom

Örnek vermek gerekirse hurda krom dolap olarak bulunma ihtimali yüksek. Paslanmaz yapısı ile krom dolaplar tercih edilir. Ömürlerini dolduran krom dolaplar hurdaya düşer.

Konteyner bırakma hizmeti de mevcut. Bu hizmet ile bir çok sayıda fabrikadan kolay hurda alımı yapmaktayız. Peki nasıl işliyor sistem. Şu şekilde. Şantiye ya da fabrikanıza konteyner bırakıyoruz. Sizler çıkan tüm hurdaları içine atıyorsunuz ve biz dolduğunda iş yerinize gelerek alım yapıyoruz. Bakırköy hurdacı hizmetleri. Alınan diğer hurdalar

 • Şantiye hurdası
 • Fabrika hurdası
 • İnşaat hurdası
 • Karışık hurda
 • Sanayi hurdası

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara