Beylikdüzü hurdacı yıllardır bölgede hurda alımları yapıyor. Hızlı hurda alımları ile ün kazanmış bir firma konumunda. Tüm alımlarda nakit ödeme imkanımız mevcuttur. Bizimle iletişime geçerek yüksek fiyatlar ile hurda satışı yapın. Konumu itibari ile nakliye işlemleri oldukça ucuz ve kolaydır. Bu bağlamda Beylikdüzü hurdacı ile iletişime geçerek elde edeceğiniz kar miktarını en üst seviyeye çıkartın. Fiyat bilgisi almak istiyorsanız istediğiniz zaman hurdacı telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü hurda alan firmalar arasında ev eşyası hurdası alan tek firma konumundayız. Hurda fiyatlarından değil ikinci el fiyatlarından ev eşyası hurda alımlarını yapıyoruz. Ev eşyası hurdası denilince aklınıza sadece kullanılan hurdalar gelebilir. Hurdacılık sektöründe çelik kapı, pvc kapı, kombi ve şohpen gibi hurdalar da ev eşyası hurdası kapsamına girmektedir. Bunlara ek olarak beyaz eşya hurdaları da bölgeden hurdacılar tarafından toplanır. Beyaz eşya hurdalarına örnek vermek gerekirse hurda derin dondurucu, hurda buz dolabı, hurda çamaşır makinesi bu hurda türüne girer. Alımı yapılan diğer metal ve hurda türlerine geçmeden önce hangi mahallelerde hurda alımı yaptığımızı en çoktan en aza doğru sıralıyalım.

Beylikdüzü hurdacı Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi de dahil tüm bölgelerden hurda alımı yapmaktadır.

Beylikdüzü hurdacı en yok hurda alınan mahalleler sıralaması:

 1. Yakuplu
 2. Marmara
 3. Gürpınar
 4. Cumhuriyet
 5. Barış Mahallesi
 6. Sahil
 7. Kavaklı
 8. Dereağzı
 9. Büyükşehir
 10. Adnan Kahveci Mahallesi

Bu mahalleler sırası ile hurda alımı çoktan aza yaptığımız mahalleler. Hangi mahallede olursanız olun hemen gelerek hurdaları alalım. Ayrıca Beylikdüzü belediyesi de geri dönüşüm çalışmalarını desteklemektedir. Bölgede bu çalışmalar sonucunda geri dönüşüm hız kazandı. Belediye çalışmaları ve seminerler verilmektedir. Halk geri dönüşüm bilincine sahip olmaya başladı. Bu çalışmalar Beylikdüzü’ nde hemen kendini gösterdi. Gün geçtikçe Beylikdüzü çevresi daha da temizlenmektedir.

Beylikdüzü Hurdacı Sanayi ve Fabrika Hurdaları Geri Dönüşüm

Beylikdüzü sanayi ve fabrika yönünden gelişmiş bir bölge. Bir adet organize sanayi bölgesine sahip. Bir organize sanayi bölgesinin dışında bir çok fabrika ve iş merkezine sahip. Bu fabrikalar üretimleri sonucunda hurda ortaya çıkarmaktadır. Bu hurdaların başında demir, bakır, alüminyum ve krom geliyor. Bu metal hurdalar üretim artığı yani araiş hurdası olarak geçiyor. Bu hurdaları fabrikalardan ve iş merkezlerinden alıyoruz. Neredeyse her gün Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesine giderek hurda alımı yapmaktayız.

Beylikdüzünde sanayi ve fabrika hurdalarını alarak geri dönüşüme katkı sağlıyoruz.

Çelik hurdası ise sarı hurdası kadar az oranda çıkmasa da yine de müşterilerimize bu hurdaları biriktirmeleri gerektiğini söylüyor ve biriktirilen bu hurdaları yerinden alıyoruz. Hurda çelik sarı hurdası kadar pahalı değil. Beylikdüzü hurdacı hurda alımlrında edeceğiniz karı artırmak adına elinden gelen tüm çalışmayı yapmaktadır.

Kurşun hurdaları ise sanayiden alınmaz. Eski yapı ve binalarda kurşun çıkma olasılığı oldukça yüksek. Kurşun işlemesi oldukça kolay olması sebebi ile insanlar ski zamanlarda ev ve çatı metal ihtiyacını hurda kurşun ile karşıladılar. Kablolar ise evlerde elektriği iletmek ve yüksek voltajlı elektriği evlere getirmek amacı ile kullanılır. Bu elektrik kablolarını isterseniz hemen hurdacı şirketimize satın.

Beylikdüzü’ ne Belediyenin yapmakta ve yapmış olduğu çalışmalar sonucunda insanlar artık kağıt ve karton hurdalarını yere atmaktan vazgeçti. Geri dönüşüme kazandırma çabasına girmiş durumdalar. Öğrenciler ve okullar ellerinde bulunan kitap ve kağıt hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyor.

Beylikdüzü Elektronik Hurda Geri Dönüşümleri

Elektronik hurdaları geri dönüşümü bölgede çok önemli. Beylikdüzü hurdacı bölgesi denize kenarı olan bir bölge. Elektrinik hurdaları oksitlenerek denize karışırsa deniz kirliliği oluşacaktır. En fazla oksitlenen hurdalar ise bilgisayar hurdaları. Bu nedenle elektronik geri dönüşüm bölgede çok önemli.

Ofis ve bina iş yeri yenilemeleri sonucunda ortaya çıkacak tüm elektronik hurdalarına sahibiz. Toplu bilgisayar hurdası alımları, yazıcı alımları, fotokopi makinesi alımları yapılmaktadır. En iyi elektronik hurda fiyatları üzerinden alımlar yapılmakta olup elde edeceğiniz karı kat kat artırın.Bilgisayar ve diğer kart hurdalarını öncelikle metal kısımlardan ayırıyoruz.

Başlıca elektronik hurdalar:

 1. LCD televizyon
 2. Tüplü televizyon
 3. Klima
 4. Bilgisayar hurdası
 5. Anakart hurdası
 6. Elektronik kart hurdası
 7. Bilgisayar kartı hurdası
 8. Yazıcı kartı hurdası
 9. Telefon

Aynı zaman da şantiyelerden de ikinci el inşaat hurdası alımlarımız mevcut Şantiyelerde bulunan parça ve kesilmiş inşaat demirleri alınır. İsterseniz kendi şantiye kantarında ya da bizim kendi kantarımız da tartma yapabiliriz. Yüksek tonajlı hurdalar toptan olarak alımı yapılır. Hurda alan yerler arasında en yüksek ve güncel fiyatlar.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara