Büyükçekmece hurdacı metal hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır. Metal hurdalarına ek olarak plastik ve hurda kağıt alımları da bölgede yapılıyor. Hurdanın miktarı ne olursa olsun kaç ton olursa olsun toptan hurda alımı yapılmaktadır. Hurda fotoğraflarını çekin ve şirketimize gönderin. Şirket patronumuz Erol Güney sizlere fiyat teklifi sunacaktır. Anlaşma sağlandığı taktirde adresinize gelerek hurda alımı yapalım.

Büyükçekmece hurdacı firmalarının geri dönüşüme kazandırdıkları metallerin başında hurda demir gelir. Hurda demir diğer ilçelerde olduğu gibi bu ilçemizde de hurdacılık sektöründe çok alınan hurda metaldir. Güncel hurda demir fiyatları ile yerinden hurda alımı imkanı sunmaktayız. Hurdacı telefon numaralarımız ile bizimle iletişime geçiniz.

Büyükçekmece hurdacı elektronik hurdası, ikinci el hurdası ve metal hurdalarını güncel fiyatlardan almakta.

Bakır hurdası satışı yaparak demir satışından daha fazla karlar elde edin. Bakır hurda fiyatları demir hurdasına oranla çok daha pahalıdır. Ayrıca sarı hurdası da bakır hurda kapsamına girmekle birlikte hurda bakır tele göre daha farklı fiyatlandırılır.

Hurda alüminyum tas tabak alımları ve alüminyum levha gibi metal hurdaları çöpe atmak yerine geri dönüşüme kazandırın. Eğer satacağınız miktar çok ise kar da o kadar artar. Biriktirmek ve depolama sorunu yaşıyorsanız bizimle iletişime geçer geçmez hurdacı kamyonumuzu adresinize gönderelim. Güler yüzlü çalışan ve yöneticilerimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Krom metali sanayi sektöründe kullanışlı bir metal. Paslanmaz ve parlak yapısı sayesinde kullanışlılığı artıyor. Çok kullanılması sonucunda hurdaya da bol miktarda düşmektedir. Krom dolaplar, krom fırınlar ve krom lavabolar çok alınan hurdalar.

Hurda çelikler çelik tel, çelik direk, çelik kablo, çelik halat gibi hurda halinde olabilir. Özellikle çelik halatlar hurda da bol miktarda vardır. Büyükçekmece hurda alan yerler kurşun hurda metalini diğer büyük hurdacılara satar. Kendileri geri dönüşüm yapmaları sebebi ile sizlere teklif edeceği miktarlar da az olacak. Bu nedenle bizim gibi doğrudan geri dönüşüm yapan firmalar ile çalışmanız daha karlı olur.

Büyükçekmece Hurdacı Hurda Sac Alım ve Satışları

Sac nedir? Sac metalin çok ince levha haline denilir. Nerelerde kullanılır? Kullanım alanları her yer denilebilir. Sac özellikle depo ve fabrika çatılarında kullanılmaktadır. Depolarda tavan kullanmak maliyetli ve yorucu oluyor. Bu nedenle sac tercih ediliyor. Fabrikalar da aynı durumda. Çoğu fabrikanın çatıları da sac ile kaplıdır.

Çatılar da sac hurdalarının birbiri ile tutmasını ise hurda profiller sağlamakta. Bu profiller çatı iskeletini oluşturur. Profiller çatı makası ile de desteklenir. Hurda çatı makasları dikkatlice sökülürse 2. el olarak satılabilir. Ayrıca sac ve diğer profillerde 2. el olarak satılır. Hurda olarak alınana saclar:

  • Ana çuval
  • Krom sac
  • Kurşun sac
  • Trapez çantası
  • Çatı sacı
  • Baklavalı sac
  • Defolu çatı sacı
  • Paslanmaz sac

Bu sacların tamamının alımları Büyükçekmece hurdacı ve diğer hurdacı firmaları yüksek fiyat ile yapar. İkinci el olarak kullanılabilecek bu saclardan en fazla tercih edileni depolu çatı sacı. Bu sac artık olarak geçer ve hiç kullanılmamıştır. Daha düşük fiyatlardan sac almak isteyen müşterilerimiz bu sacları bizden alırlar. 2. el olarak satış yapmamız nedeni ile bizler de sizlere 2. el fiyatları teklif ediyoruz.

En fazla kar getiren saclar ise galvaniz, krom ve kurşun saclar. Bu sacların satışından demir saclara oranla daha fazla kar elde edilir. Güncel sac hurda fiyatları ile alım yapılmakta. En yüksek fiyat teklifleri bizde.

Büyükçekmece Yıkım Hurdacısı

İstanbul tüm ilçelerde olduğu gibi Büyükçekmece ilçemizde de her gün bina yıkılıp yenileri yapılıyor. Bu binalar yıkımı ile çok miktarda metal hurdaları ortaya çıkar. Bizler dozer ve kepçelerimiz ile hurda karşılığında yıkım hizmeti sunmaktayız. Büyükçekmece hurdacı bu özelliği ile diğer tüm bölge hurdacılarından ayrılır.

Yıllardır yıkım ve söküm de uzman olan ekibimiz öncelikle binanın keşfini yapar. Çıkacak kombi, şohpen, petek hurdalarının miktarı hesaplanır. Kabaca inşaat hurdası demir miktarı da hesaplanır. Ardından bina ya da site sahiplerine mümkün olan kurtaracak en yüksek teklif sunulur. Anlaşma sağlanmasının ardından tüm güvenlik önlemleri alınır.

Büyükçekmece de yıkım hizmetleri verilmektedir.

Güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından hurda ekskavatör ve diğer kepçelerimiz bölgeye sevk edilir. Gerekli görüldüğünde kesim iş makinesi de bölgeye gönderilir. Tüm yıkım işlemi bittikten ve hurdalar ayrıldıktan sonra ödeme peşin olarak yapılır. Bizimle çalışmaktan kesinlikle memnun kalacaksınız. Eğer isterseniz ev tesisatı elektronik kablolarını ayrı değerlendirebiliriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara