Çatalca hurdacı yıllardır bölgede hurdacılık hizmetleri vermektedir. Tüm hurda alımlarını mümkün olan en yüksek fiyatlardan yapıyor ve sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Her yıl yüzlerce ton hurdanın geri dönüşümü şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Anında fiyat desteği almak istiyorsanız hurdaların fotoğraflarını çekerek bizlere iletin. Çok kısa sürede fiyat vereceğiz. Anlaşma sağlanırsa gelip alalım.

Peki bölgede ne gibi hurdacılık hizmetleri veriyoruz:

 • Hurda çatı ve çatı kesim söküm hizmetleri: Bölgede çok sayıda eski bina ve fabrika bulunuyor. Bunların çatıları ise genellikle sac ve profillerden oluşmaktadır. Ayrıca çatı makası kullanılarak sağlamlaştırma da yapılıyor. Çatalca hurdacı eskiye ayrılmış ortaya çıkan bu hurdaların alımını yapmaktadır. Deneyimli ve usta çalışanlarımız ile tüm çatı söküm işlerini yürütüyoruz.
 • Söküm işleri yapılmaktadır: Söküm işleri denilince akla bir çok hizmet gelmektedir. Eğer söküm işleminiz sonucunda meydan hurda çıkacaksa tüm söküm işlemlerinizi ücretsiz yapabiliriz. Binalar yıkılmadan önce çelik kapı ve pimapen hurda pençereleri sökerek parasını nakit olarak ödeyebiliriz.
 • Çatalca hurdacı bina yıkımı yapıyor: Eski ya da kentsel dönüşüme girmiş olan binaların yıkımları gerçekleştirilerek tüm demir hurdalarının alımları yapılır. İçeride bulunan diğer ikinci el hurdaları ise ikinci el hurdaları olarak değerlendirilir.

Çatalca hurdacı metal hurda alımları ve tüm hurdacılık hizmetlerini veriyor.

Bina yıkımları sonucunda ortaya çıkacak hurdalar:

 • Hurda ev eşyası
 • Çalik kapı
 • Pimapen kapı
 • Pimapen cam
 • Tahta kapı
 • Kombi
 • Beyaz eşya hurdası
 • Şohpen
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık makinesi
 • Derin dondurucu
 • Fırın
 • Yatak, kanepe, çekyat
 • Mutfak hurdası
 • Evelektriği bakır hurdası
 • Hurda mutfak dolabı
 • Klima

Bu hurdalar ev yıkımları sonucunda ortaya çıkan başlıca hurdalar arasında yer almaktadır. Bunlardan en değerli olanları 2. el olarak satılabilecek hurdalardır. Bir diğer değeli olan ise hurda inşaat demiridir. Bu hurdaların tamamı ikinci ele olarak hem alınır hem de tarafımızca satılır.

Çatalca Hurdacı Metal Hurda Alımları

Çatalca bölgesi de yine İstanbul’ a uzak bölgeler arasına girer. Bu durumda hurda nakliye masrafları artar. Çatalca bu negatif özelliklere sahip olsa da geri dönüşüm oldukça kolay yapılır. Çatalca hurdacı telefon numaralarında çok kolay erişim sağlayın. Metal hurda fiyatları ise her geçen gün daha da değişmektedir. Bu bağlam da elde edeceğiniz karı artırmak istiyorsanız bize satmanız sizler için daha avantajlı olacaktır.

Fabrika ve şantiye hurdaları yerinde ve peşin olarak alınır.

Demir hurdası bölgede alınır. Demirler bir çok farklı durumda olabilir. İnşaat demiri, ray demiri, döküm demir, demir halat ve demir direk bunlara bazı örneklerdir. Önemli olan malzemenin demir metalinden yapılmış olmasıdır. Durum ne olursa olsun güncel demir fiyatları ile alım yapılır. Bakır ve alüminyum hurdaları ise toplanan diğer hurdalar. İnsanlar bu hurdaları bekleterek daha değerli fiyatlara satmak istemektedir.

Hurda krom ise asla paslanmaz. Çatalca hurdacı en yüksek fiyatları vererek hurda krom alır. Çelik, sarı ve sac hurdaları en iyi fiyatlardan satılan hurdalardır. Sarı zaten her geçen gün fiyatı artan bir metal. Ayrıca sac hurdaları ise ikinci el hurdası olarak satılabilir. Kablo hurdası ise bakır ortaya çıkmadan önceki aşamadır. Kabloyu sakın yakmayınız. Aksi halde değeri düşecektir. Yakılmış kablo alımı yapmıyoruz. Soymadan ve yakmadan bizlere satınız. Kağıt, kitap, gazete hurdalarını lütfen çöplere atarak çevreyi kirletmeyin. Yüksek fiyatlar ile bizlere satınız.

Hurda elektronikler ise içerisinde gram seviyesinde altın içerir. Bu altınlar çıkartılarak Çatalca hurdacılar tarafından kilolarca altın elde edilebilir. Bu sebeple bazı elektronik hurdaları pahalı olur. Anakart ve ekran kartı hurdaları buna bir örnek olabilir. Elektronik hurdaları çoğu zaman karışık durumdadır. Motorlar, güç kaynakları ve elektronik kartlar. Hiç önemi yok. Karışık hurda fiyatları üzerinden hurda alımlarını yaparız.

Çatalca Hurdacı Hurda Alınan Mahalleleri bir Anket Yaparak Çoktan Aza Sıraladı

 1. Yazlık
 2. Yalıköy
 3. Örencik
 4. Ovayenice
 5. Oklalı
 6. Muratbey Merkez Mahallesi
 7. Kestanelik
 8. Karacaköy Merkez
 9. Kaleiçi
 10. İzzettin
 11. İhsaniye
 12. Hallaçlı
 13. Gökçeali
 14. Fatih
 15. Dağyenice
 16. Çanakça
 17. Celepköy
 18. Başak
 19. Aydınlar
 20. Akalan
 21. Atatürk
 22. Bahçayiş
 23. Belgrat
 24. Çakıl
 25. Çiftlikköy Merkez Mahallesi
 26. Elbasan
 27. Ferhatpaşa
 28. Gümüşpınar
 29. Hissar Beyli
 30. İnceğiz
 31. Kabakça
 32. Kalda
 33. Karamendere
 34. Kızılacaali
 35. Nakkaş
 36. Ormanlı
 37. Örcünlü
 38. Subaşı
 39. Yaylacık

Bu mahalleler içerisinde en fazla geri dönüşüm sıralaması bu şekildedir. Mahalle vatandaşlarımıza geri dönüşüme verdikleri önem ve katı için teşekkür ederiz. Bu sayede daha temiz bir ilçede yaşamaktayız.

Fabrika ve Şantiyelere Konteyner Bırakma

Tüm hizmet ve çalışmalarımızın yanında fabrika ve şantiyelere konteyner bırakarak daha hızlı geri dönüşüm yapılmasına katkı sağlıyoruz. Fabrika ve şantiyelerde ortaya çıkan hurdalar oldukça sorundur. Fabrikalarda depolama sorunu ortaya çıkar. Depolama sorununu bizim bırakacağımız hurda konteynerleri ile çözün.

Konteyneri bırakıyoruz. Tek yapmanız gereken fabrikadan çıkan hurdaları içerisine atmaktır. Dolduğu taktirde bizi arayın ve hemen boş bir konteyner ile gelelim. Dolusunu alıp boşunu bırakalım. Tüm hurda metal alımlarını yapabiliriz.

Şantiyelerde ise hurda demirler ve kablo hurdası gibi hurdalar toprağın altında kalabilmektedir. Fabrikalara verdiğimiz hizmetin aynısını bunlar için de vermekteyiz. Konteynere atın ve dolduğu zaman gelip alalım. Elinizde olan hurda kaç ton kaç kilo olursa olsun alımını yaparız. Bizler için hiç sorun yok. Çatalca hurda alan yerler ve firmalar bizim kadar yüksek hurda fiyat teklifleri vermemektedirler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara