Geri dönüşüm için siz de bir adım atmak isterseniz Gaziosmanpaşa hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Sadece Gaziosmanpaşa değil, İstanbul’un tüm semtlerinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Geri dönüştürülmesi mümkün olan, ekonomiye kazandırılabilir tüm eşyalar bizim nazarımızda hurdadır.

Firmamız bireysel olarak da kurumsal olarak da hurda alımı yapmaktadır. Elinizdeki birkaç parça ürün için ya da yıkılan inşaattan çıkacak olan tonlarca ürün için hurdacı telefon numarası arıyorsanız bizi arayabilirsiniz. Tüm hurdalar piyasasındaki değeri ile alınacaktır. Güncel hurda fiyatları standart olarak uygulanacağı için aklınızda soru işaretleri kalmayacaktır.

Hurda Alımı Gaziosmanpaşa Hurdacı

Hurdacılık basit bir iş gibi görünse de profesyonel olarak yerine getirilmesi gereken bir iştir. Üstelik riskli meslek grupları arasında yer alır. Hurda alan yerler genellikle büyük inşaat sahalarında faaliyet gösterirler. Gaziosmanpaşa hurdacı firmamız da pek çok yapının yıkımı sonrası enkazı kaldırma aşamasında rol almıştır. Bu sayede tonlarca hurda geri dönüşüme kazandırılır.

Gaziosmanpaşa hurdacı ve geri dönüşüm hizmetleri. Hurda satışı için yüzlerce neden.

Hurda alan firmaları aramanız halinde belirlenen gün ve saatte personel, araç ve diğer ekipmanlarla çalışma sahasına gelinir. Sahada yürütülen dikkatli ve titiz çalışma sonucu tüm hurdaların geri kazandırılması hedeflenir.

Hurdacı diyerek geçilse de bu hurdalar geri dönüşüm firması elinde yepyeni ürünlere dönüşecektir. Hatta ülkemiz için ihracat ürünlerinden biri olacak, ekonomiye can verecektir.

Hangi Ürünleri Alıyoruz?

Hurda halk arasında oldukça geniş bir tabir olarak kullanılsa da bizim çalışma alanımız değerli sayılabilen metallerdir. En önemli çalışma sahamız yıkılan inşaatlardır. Buralarda çok fazla hurda ürünü kompleks bir şekilde kullanılır. Bunların betonların, tuğlaların içinden ayrıştırılması ve çıkarılması gerekir. İşte bu söküm işleri çalışanlarımız tarafından yapılır.

Bina yıkım işlemi saniyeler süren bir işlemdir. Ancak işin en önemli ve zor kısmı o enkazı kaldırmaktır. Enkaz ilk bakışta işe yaramaz bir yığın gibi görünse de tamamının geri dönüşüme kazandırılması mümkündür. Bizim ilgi alanımız ise inşaatta kullanılan metal malzemelerdir.

Demir, bakır, alüminyum, krom, çelik, sarı sac, kurşun gibi pek çok metal türü tarafımızca inşaattan ayıklanır ve çıkarılır. En çok aldığımız ürünler demir olanladır. Çünkü demir inşaatın temel yapı taşlarındandır. Üstelik geri dönüştürülmesi de kolaydır. Böylece en hızlı şekilde yeniden ekonomiye kazandırılacaktır.

Demir gibi metallerin yanı sıra kablo, kağıt ya da elektronik aksamlar da geri dönüşüm kapsamında alınır.

Nerelerden Alım Yapıyoruz? Gop hurdacı.

Gaziosmanpaşa hurdacı firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet gösterir. İkinci el hurdası olan herkes bizim için potansiyel müşteridir. Bir telefonunuz ile hemen durum değerlendirmesi yapılarak randevu ayarlanır. Şantiye hurdası, Fabrika hurdası ya da İnşaat hurdası gibi alanlarda uzun süre çalışmak gerekir.

Hurda potansiyeli yüksek olan bu sahalarda büyük bir ekip, teknolojik gereçler ve gelişmiş araçlarla çalışmalar yürütülür. Böylece en kısa sürede enkazın ortadan kalkması hedeflenir. Enkazdan çıkarılan hurdalar türlerine göre sınıflandırılır. Her tür kendi içinde tartılarak kaydı tutulur. Böylece hesaplamalar kolaylıkla yapılır.

Hakkaniyetli Ödeme

Firmamız tarafından alınan tüm hurdalarda ederi neyse onu veriyoruz. Demir, bakır, kablo gibi türlere ait günsel fiyat tarifelerini uyguluyoruz. Böylece aklınızda soru işaretleri kalmadan firmamızı arayabilirsiniz. Karışık hurda alınca bunları türlere göre ayırıyoruz ve tartıyoruz. Böylece her ürün için ayrı fiyat hesaplaması yapıyoruz.

Hurdalar az miktarda iken pek kazanç sağlamıyor gibi görünse de büyük sahalardan çıkan hurdalar epeyce bir miktar yapacak ve hatırı sayılır gelirler getirecektir. Sizin de inşaat sahası, şantiye ya da sanayi hurdası gibi hurdalarınız varsa Gaziosmanpaşa hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Kentsel Dönüşüm Alanlarında Hurdacılık ve Mahalleler

Şu anda İstanbul’da ciddi bir kentsel dönüşüm çalışması devam etmektedir. Bu kapsamda aynı anda pek çok binanın yıkımı gerçekleştirilir. En kısa sürede bu binaların yerine yeni projelerin hayata geçirilmesi içinse enkazın derhal kaldırılması gerekir. İşte bu noktada en hızlı hizmeti sunuyoruz.

Binalar, hastane, okul, spor sahaları ya da kamu kurumları gibi daha nice yapı için hurda alım hizmeti sunuyoruz. Bu yapılardan çıkan değerli metallerin hiç olması yerine ekonomiye kazandırılması ve ülkeye can suyu olması için çalışıyoruz.

Bağlarbaşı mahallesi, Yeni mahallesi, Pazariçi, Kazım Karabekir, Barboros Hayrettin Paşa, Yenidoğan, Sarıgöl, Merkez, Karayolları, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karlıtepe,Mevlana, Şemsipaşa, Yıldıztabya.

Profesyonel Hizmet

Firmamız uzun yıllardır hurdacılık sektöründe faaliyet gösterir. Bu sayede sektöre hakim olduğu gibi çalışmalarını da profesyonel bir şekilde yürütür. İşin planlanması, çalışanların idaresi, kullanılacak malzeme ve ekipmanın temini gibi alanlarda planlı çalışma yapılarak teslim aldığımız işleri en kısa sürede yerin getiriyoruz.

Gaziosmanpaşa hurdacı firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız iş güvenliği kurallarına riayet ederek ve titizlikle çalışırlar. Zorlu bir iş olsa da hurdalar çıkarıldığında emeklerinin karşılığını alırlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara