Güngören hurdacı bölgede hurda alanlar arasında en yüksek fiyat tekliflerini veren geri dönüşüm firmasıdır. Bizimle iletişime geçerek yüksek fiyatlardan hurda satışı yapabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları üzerinden fiyat teklifi sunulacak olup elde edeceğiniz kar oranını artırın.

Erol Güney

Tel: 0532 653 5048 

Fiyat desteği almak istiyorsanız elinizde bulunan tüm hurda fotoğraflarını bizimle paylaşın. Şirket patronumuz Erol Güney sizlerle iletişime geçerek teklifini sunacaktır. Eğer fotoğraflar üzerinden fiyat desteği sağlanamazsa ücretsiz keşif ekibi göndermekteyiz. Keşif ekibinin inceleme yapmasının ardından aynı gün içerisinde teklifimiz sizlere iletilir. Satabileceğiniz en uygun fiyatlardan hurda alımı yapılmaktadır. Sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Güvenilir hurdacı hizmetlerinizden faydalanmak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numara veya mail adreslerinden bizimle iletişime geçiniz.

Güngören hurdacı hizmet ve çalışmalar.

Güngeren Hurdacı Geçmişi

Güngören hurdacı yıllar geçse de bölgede hurda alımları yapmaktadır. Tüm hurda alımlarını yerinde yapıyoruz. Tüm ödemeler bölgede peşin olarak yapılmaktadır. Güngören ilçesi İstanbul’ un en eski yerleşim yerlerindendir. Bu sebeple oturmuş birbirleri ile bağdaşmış bir sivil yaşam bölgede hakimdir. Bölgede bulunan esnaf ve diğer iş yerleri ile her zaman iletişim halinde olan firmamız her mahalle de hurda alımlarına devam etmektedir.

Hurda alımı yapılan tüm mahalleler:

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
 • Gençosman
 • Güven mahallesi
 • Mareşal Çakmak
 • Merkez Mahallesi
 • Tozkoparan Mahallesi
 • Akıncılar Mahallesi
 • Güneştepe Mahallesi
 • Haznedar Mahallesi
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi

Biz Güngören hurdacı firması olarak tüm bu mahalleler de hurda alımları yapmaktayız. Hurda değerinde olan tüm eşya, ürün ve metallerin alımları şirketimiz tarafından yapılır. Hurda kg fiyatları ve ton fiyatlarını tarafımızdan bölgede öğrenebilirsiniz. Dilerseniz hurda merkezimize gelerek huda fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Güngören Metal Hurda Geri Dönüşümü

Metal hurdaları bölgenin fabrikalar ve iş yerleri bakımından fakir olmasına rağmen bol miktarda hurdaya düşmektedir. Metal hurda fiyatları sürekli değişim halinde olması sebebi ile bizden iletişim kurarak teklif almanız daha sağlıklı olur. Hurda demir diğer tim ilçeler de olduğu üzere Güngören hurdacı bölgesinde de geri dönüşüme en çok kazandırılan hurdadır. Ayrıca bakır hurdası bölgede gerçekleştirilen geri dönüşüm çalışmaları sonucunda hurdaya düşen miktarda ciddi artışlar yaşandı.

Alüminyum metali Güngören hurda alan yerler için değerli metaller arasında yer almaz. Bunun sebebi alımlarda yüksek karların olmaması. Bizim firma olarak çalıştığımız sektör geri dönüşüm sektörüdür. Bu bağlamda metal ya da hurda ayrımı yapılmaksızın tüm metallerin geri kazanımı şirketimiz tarafından yapılıyor.

Hurda sektöründe hurdacıların aradığı hurdalar arasında krom ve sarı hurdaları gelir. Bu hurdalardan hurdacılar diğer metallere oranla daha yüksek karlar yapabilmektedir. Hurda demir sürümden kazandırır. Haliyle toptan hurda almak da kar oranında hurdacılar yönünden artış demek olacak. Kablo hurdası ise hurdacıları en fazla uğraştıran ve işçilik gerektiren bir hurda türü. Büyük geri dönüşüm firmaları kablo geri dönüşümü yapma amacı ile çok sayıda hurda iş makinesi alımı yapmaktadır. Bu makineler ile bakır ya da diğer metallerden yapılan kablolar plastiklerinden ayrılır. Kablo plastik kısmı son derece değersizdir. Lütfen sizden ricamız kablo plastiği satmak amacı ile bize ulaşmayın. Kablo plastiği alımı yapmıyoruz.

Çok miktarda hurda barındıran yerler arasında çatılar gelir. Çoğunlukla çelik direkler ile güçlendirilen çatılar sac tenekeleri ile kapatılır. Kullanım ömrünü tamamlayan bu binaların sökülerek hurda ayrıştırılması yapması gerekir.

Bölge de yerlere atılan kağıt oranı çok düşük. Bu Güngören ilçesinde takdire şayan bir durum. Duyarlı davranışlarından dolayı halkımızı tebrik ediyoruz. Hurda kağıtları çöpe atmak yerinde hurdacı geri dönüşüm firmalarına satınız.

Güngören Bina Yıkımları Sonucunda Hurdacıların Aldığı Tüm Hurdalar

Bir binanın yıkılması demek ortaya bol miktarda hurda metal ve diğer hurda eşyaların çıkacağı anlamına gelir. Bölge de yapılan çalışmalar sonucu çok sayıda binanın yıkımına karar verildi. Bu durumda bizim gibi büyük hurdacılar binaları yıkarak içerisinde bulunan hurda metal ve diğer tüm eşyaların alımlarını yapmaktadır. Bunun için sizlere bir fiyat teklif edilir. Anlaşma sağlanırsa öncelikle söküm işleri başlar. Söküm işleri kapsamı hurda çelik kapıların sökümü, pimapen cam ve kapıların sökümü, mutfak dolabı, kombi, şohpen ve diğer evde atılacak metal ya da 2. el olarak satışı yapılabilecek ürünleri kapsar. Tüm bina soyma işlemlerinin uygulanmasının ardından yıkım çalışmalarına başlanır.

Güngören hurda yıkım işleri.

Yıkım çalışmaları uzman personeller tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde can ve mal kayıplarını önleyemeyiz. Yıkım işleminin ardından hurda olarak hurda inşaat demiri oluşur. Bu hurdalar da handler ile kamyonlara yüklenerek taşıması gerçekleştirilir.

Bina yıkımları sonucunda taşımaktan vazgeçtiğiniz ya da çalışmaz durumda olan tüm elektronik hurdaların alımları da yapılır. Elektronik hurdaları bazı durumlarda diğer tüm hurdalara oranla daha fazla karlar getirebilir. Çöpe atacağınız elektronik hurdalar bırakın bizimle değer kazansın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara