Kablo alan yerler İstanbul ilinde çok sayıda bulunmaktadır. Tecrübelerimize dayanarak İstanbul da en yüksek fiyat teklifleri verdiğimizden eminiz. Sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Şirket müdürümüz Erol bey ile iletişime geçerek aynı gün içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizden teklif almadan kablo satışı yapmayın.

Erol Güney

Tel: 0532 653 5048

Hurda kabloların fotoğraflarını çekerek whatsapp uygulaması ile bizlere gönderin. En kısa sürede sizlere teklifimizi iletelim. Yıllardır bölgede müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız her yıl yüzlerce ton kablo hurdasını geri dönüşüme kazandırmaktadır. Siler de kablo hurdalarını nakite çevirebilirsiniz.

Hurda kablo alan yerler yüksek fiyatlar.

İstanbul da kablo geri dönüşümü hurda kablo alan yerler ve diğer geri dönüşüm firmalarının çalışmaları sonucunda gerçekleştirilir. Bu geri dönüşüm hizmetlerinde çok miktarda alınan hurda kablo türleri şunlardır.

  • Bakır kablo
  • Krom kablo
  • Demir kablo
  • Alüminyum kablo
  • Fare yemez kablo
  • Ev elektriği kablosu

Kablo hurdası ev elektrik tesisatı.

Kablo alan hurdacı firmamız tüm bu kabloların alımlarını yerinde yapmaktadır. Tüm masraflar tarafımızca karşılanır. Sizlerin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçerek adresinizi bırakmanız. Güvenilir hurdacılık anlayışını prensip edinmiş firmamız ile çalıştığınız taktirde hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Kablo geri dönüşüm sektöründe fiyatlar çok değişken grafikler izlemektedir. Anlık olarak bile fiyatların değiştiğini söyleyebiliriz. Bu sebeple güncel kablo fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Telefon veya mail adreslerimizden bizlere ulaşın.

Bakır kablo alımı hizmetimizi diğer hurdacılardan farklı olarak da yürütüyoruz. Hurdacı hizmetlerimiz arasında yer alan müşterilerimizin memnun kaldığı bir çalışma. Bizimle iletişime geçtiğinizde numaranızı kayıt ediyoruz. Hurda kablo fiyatları en yüksek seviyeye ulaştığında sizleri mesaj yoluyla bilgilendiriyoruz. Bu şekilde en yüksek karı elde etmeniz muhtemel.

Büyük kurumsal firmalar çoğunlukla hurda kablo satışlarını ihaleler ile yapmaktadır. Hurda kablo ihaleleri İstanbul da sıklıkla yapılır. Kablo piyasası fiyatları denk alınarak başlangıç fiyatı belirlenir.

Hurda Kablo Alan Yerler Kabloları Geri Dönüşüme Nasıl Kazandırır

Kablolar bakır veya diğer metaller ile plastiğin birleşmiş halidir. Metal ve bakırın ayrılması gerekmektedir. Bu işlemi kablo soyma makinesi yapmaktadır. Çalışma prensipleri farklı olan kablo soyma makineleri vardır. Bu makineler ile kablo plastiği ve metali birbirinden ayrılır.

Hurda kablo satışı yapmadan önce sizlerin plastik ile metali ayırmasına hiç gerek yok. Biz kablo kırma tesisi ve tesiste çalışan profesyonel çalışanlarımız ile tüm işlemleri yapıyoruz. Elinizde bulunan hurdalar kablo hurdası fiyatları ile alınır. Kablo soyma zor bir iş. Makine yardımı olmadan iş kazaları kaçınılmaz olur. Maket bıçağı gibi kesici aletlerin kullanımı sonucu vücutta kesikler olabilir. Sizden ricamız lütfen işi uzmanına bırakın. Elde edeceğiniz kar da hiç bir azalma olmayacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara