Küçükçekmece hurdacı hurda alım hizmetini bölgede uzun yıllardır yürütmektedir. Küçükçekmece’ nin hangi mahallesinde olursanız olun hurda alımı yapıyoruz. En kısa sürede gelerek yerinde hurda alımları yapılmaktadır. Yüksek fiyatlardan hurda satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçeniz. Eğer fiyat desteği almak istiyorsanız hurda fotoğraflarını bizimle paylaşın ve en kısa sürede sizlere teklifimizi sunalım. Anlaşma sağlandığı taktirde adresinize gelerek tüm hurdaları alabiliriz.

Küçükçekmece hurdacı çatı söküm, bina yıkım, söküm işleri ve konteyner bırakma gibi bir çok hizmet verilmektedir.

Küçükçekmece de kentsel dönüşüm çalışmaları sonucunda hurdaya atılan ev eşyası hurdalarında ciddi oranlarda artışlar gözlemlendi. Bizlerde bölgede geri dönüşüm çalışmalarını sağlamak amacı ile evlerden çıkan tüm hurdaların alımını yapmaktayız. Neler mi alıyoruz. Bir bina yıkıldığı taktirde içerisinden çıkan en değerli hurdalardan birisi çelik kapılardır. Çelik kapılar özellikle daire ve site yıkımlarında çok sayıda çıkar ve 2. el olarak değerlendirilmesi oldukça mümkündür. Buna ek olarak pimapen kapı ve camlar ise bir diğer değerli 2. el malzemelerdir. Küçükçekmece hurdacı firmaları genellikle bu değeli malzemeler için sizlere hurda fiyatları teklif edeceklerdir. Biz hurdacı eğer 2. el olarak satılması mümkünse sizlere 2. el fiyatları teklif ediyoruz.

Ayrıca eski kombi ve şohpen hurda alımlarımız da mevcut. Bina yıkım, site yıkım ya da yenisini alma gibi durumlardan elinizde bulunan hurdaya çıkmış tüm doğalgaz tesisat hurda alımları yapılmaktadır.

Küçükçekmece de hurda aldığımız mahalleleri çoktan aza sıralayalım:

 1. Yeni Mahalle
 2. Tevfik Bey Mahallesi
 3. Söğütlü Çeşme
 4. Kemalpaşa
 5. Kanarya
 6. İnönü
 7. Gültepe
 8. Fatih
 9. Cennet
 10. Atatürk
 11. Yeşilova
 12. Yarımburgaz
 13. Sultan Murat
 14. Mehmetakif
 15. Kartaltepe Mahallesi
 16. İstansyon
 17. Halkalı Merkez
 18. Fevzi Çakmak
 19. Cumhuriyet
 20. Beşyol
 21. Atakent

Bu güzide mahallelerimiz Küçükçekmece hurdacı hurda alımlarımızda en çok hurda aldığımızdan en aza doğru sıralanışı. Küçükçekmece halkı geri dönüşüm konusunda oldukça bilinçli davranmaktadır. Hurdacılar da İstanbul’ un bu ilçesinde elinden gelen çalışmayı yapıyor.

Küçükçekmece Hurdacı Sizlere Ne Gibi Hizmetler Sağlamaktadır

Öncelikle vermiş olduğumuz en büyük hizmet konteyner bırakma hizmeti. Şantiye ve iş yerlerine hurda konteynerleri bırakarak hurda alıyoruz. Parasını nakit olarak ödüyoruz.

Tüm söküm ve kesim işleri yapılmaktadır. Hurdacıların aklına söküm ve kesim denilince ilk olarak hurda çatı gelir. Hurda çatı ve hurda profilleri uzman ekiplerimizle kesmekteyiz. Hurda sektöründe vermekte olduğumuz en iyi hizmetlerden birisidir. Ayrıca makine kesimleri de yapıyoruz. Artık hurdaya ayrılan tüm makine ve diğer kesilecek hurdaların alımlarını yapalım

Depo ve eski fabrikaları yakarak tüm hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Depo ve fabrikalar artan kentleşme ile giderek şehirlerin ortasında kalmaya başladı. Taşıma işleminin ardından ise arsa olarak satışa sunuluyor. Bunun yapılmasından önce yıkılması ve atıkların ayrışması gerekiyor. Küçükçekmece hurdacı burada devreye girmektedir. Tüm hurdaları söküp binaları yıkıyoruz.

Maden hurdaları en değerli hurdalar arasında yer alıyor. Hurda madenler çok fazla hurdaya satılmasa da aralıklarla da olsa alımlar yapılıyor. Hurda madenler arasında en az ama değerli olan madenler

 • Hurda pirinç
 • Hurda nikel
 • Hurda çinko
 • Hurda kurşun

Hurda maden geri dönüşüm.

Bu madenleri satarak yüksek karlar elde edebilirsiniz. Ayrıca eğer elinizde bulunan miktar tonajlı ise karınız kat kat daha artacak. Toptan hurda alımı yapılacak. Bu madenlerin değeri alüminyum, demir ve bakır metallerine oranla kat kat daha pahalı.

Küçükçekmece Hurdacı İş Merkezi Hizmetleri

Her ne kadar sürekli tüketim halinde olsak da bizim bireysel olarak tükettiğimiz kaynaklar oldukça az. Bu bağlamda hurdaya çıkarılan oran da az olacak. Ancak fabrika ve sanayi kuruluşlarını düşündüğümüzde bunlar sürekli üretim yapmaktadır. Bunun sonucunda da sürekli bir atık oluşur.

Tüm fabrika hurdalarını almaktayız. Fabrikada hurda ayırmak ile uğraşmayın. Karışık olarak da tüm hurdaların alımı yapılabilir. Karışık hurda fiyatları üzerinden alım gerçekleştirilir. Kendi çalışanlarınız yükleme yapmasın. Biz kendi çalışanlarımız ile tüm nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Şantiye ve küçük inşaat hurdalarının da hurda alımlarını yapıyoruz. Şantiyelerde en fazla ortaya çıkan hurda inşaat demiridir. İnşaat demirleri parçaları ve elektrik tesisatı bakır hurdaları adresinize gelerek alınmaktadır.

Büyük sanayi ve organize sanayi bölgeleri gibi merkezlerden ise hızlı hurda alımı yapıyoruz. Gerekli anlaşmanın sağlanmasının ardından hemen hurda alımı yapılmaktadır.

Küçekçehmece’ de Hurda Kağıt Paniği

Bölgede kağıt geri dönüşüm çalışmaları başlamadan önce çevre kirliliği çok artmış durumda idi. Hurda kağıt alan yerler ise bunu önlediler. Kağıt olarak değerlendirilen hurdalardan birisi de karton hurdası. Okullar ve eğitim merkezleri kağıt ve karton hurdası satan yerler arasında yer alır.

Çelik hurda jant ve sarı musluk hurdası gibi hurda alımları da yapılır. Bu hurdalar sert hurdalardır. Oldukça sağlam metallerdir.  Kablo ve kurşun hurdaları ise en güncel fiyatlardan alınır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara