Şişli hurdacı hurda alımlarına İstanbul’ un bu güzide ilçesinde devam etmektedir. Yerinde hurda alımı yapan firmamız tüm alımları nakit olarak ödemektedir. Vermiş olduğumuz fiyatlar bölge fiyatlarından oldukça yüksek. Bizimle çalışarak elde edeceğiniz kar oranını artırabilirsiniz. Bizlerden hurda fiyat teklifi almadan hurda satışı yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Hurda değerinde teklifler sunulacaktır.

Erol Güney

0532 653 5048

Şişli bölgesinde hurdacı sayısı çok az sayıdadır. Bölgede bulunan hurdacılara hurda satışı yapmak sizler adına daha avantajlı olacak. Bölgede bulunmayan hurdacılar hurda alımı yaparken nakliye ve yakıt masraflarını da hesaba katacaktır. Bu nedenle sizlere teklif edeceği tekliflerde düşüş yaşanır.

Şişli hurdacı hurda profil, hurda sac, hurda bakır, hurda sarı alımları ve diğerlerini alıyor.

Bölgeden tüm hurda ev eşyaları alınır. Hurda ev eşyaları denilince akla çok miktarda hurda gelir. Bu hurdalar çevreyi kirletir. Bu hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve elde edeceğiniz kar oranını artırın. Binalar yıkıldığı taktirde hurda çelik kapı hurdaya satılır. 2. el olarak kullanılabilecek bu kapıyı hurda fiyatlarından satmak yerine 2. el olarak değerlendirin. Ayrıca pimapen kapı ve camlar da bina yıkımları sonucunda ortaya çıkar. Tahta kapılar değerlendirilmeyeceği düşünülse de bu hurda tahta kapılar da 2. el olarak değerlendirilebilir. Kombi ve beyaz eşya hurdaları ise bir diğer ev hurdası türleri.

Beyaz eşya hurdaları:

 • Şohpen
 • Çamaşır makinesi
 • Kombi
 • Derin dondurucu
 • Buz dolabı
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi

Mutfak hurdaları ve tas tabak hurdalarının alımları da yapılmaktadır. Hurda mutfak dolabı alan şirketimiz bunları 2. el olarak da satmaktadır. Klimaların hurda iç üniteleri ve dış ünitelerinin alımları da yapılır.

Şişli hurdacı firmaları.

Şişli Hurdacı Profil Hurdaları

Profil çok kullanışlı bir ürün. Günlük hayatta hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Bir çok türü ve ebatı bulunan bu profiller kullanım alanına göre şekillendirilir. Çok kullanılan malzemenin 2. el hurdası da çok olacaktır. Öncelikle bazı hurda profilleri sıralamak gerekir.

 1. Demir profil
 2. Bakır profil
 3. Alüminyum profil
 4. Çıkma profil
 5. 2. el profil

Bu profilleri alan firmamız kullanılabilir durumda olanların 2. el olarak satışını yapmaktadır. Özellikle çatılarda sac hurdalarını birbirlerine tutturma amacı ile bol miktarda hurda profil kullanılır. Bunların düzgün olarak sökülmesi sonucunda 2. ele kazandırılması mümkün. Çatı söküm işleri de dikkatlice yürütülmelidir. Aksi durumda can ve mal kayıpları yaşanabilir. Bu işlemler uzman personeller tarafından yapılmalı.

Şişli Kağıt Hurdası Alan Yerler

Öncelikle Şişli hurdacı en fazla hangi mahallelerden hurda kağıtları geri dönüşüme kazandırdığını inceleyelim. Ardından kağıt geri dönüşümü hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapalım. Tüm hurdacı mahallelerimiz :

 1. 19 Mayıs Mahallesi
 2. Cumhuriyet
 3. Ergenekon
 4. Eskişehir
 5. Fulya
 6. Halide Edip Adıvar
 7. Halaskargazi
 8. İnönü
 9. Kaptan Paşa
 10. Merkez Mahallesi
 11. Paşa
 12. Yayla
 13. Bozkurt
 14. Duatepe
 15. Esentepe
 16. Feriköy
 17. Bülbahar
 18. Rıfat Paşa
 19. Harbiye
 20. İzzetpaşa
 21. Kuştepe
 22. Mecidiyköy
 23. Meşrutiyet
 24. Teşvikiye

Bu mahalleler hurda kağıt alımının çoktan aza sıralanmış hali. Kağıt ve karton hurdaları öncelikle olarak alışveriş merkezleri, marketler, okullar ve diğer eğitim merkezlerinden çıkmaktadır. Kağıt kullanımının çok olduğu yerlerde hurdaya çıkan kağıt oranı da artış olur. Şişli hurdacı gazete gibi kağıt hurdalarının da geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Şişli Kurumsal Firmalara Hurdacılık Hizmetleri

Kurumsal firmalara Şişli de hurdacı hizmeti veriyoruz. Bu firmaların elinde bulunan tüm hurdaların alımları yapılabilmektedir. Sanayi merkezlerinden üretimler sonucu arta kalmış tüm hurdaların alımları yapılmaktadır. Bu hurdalar kesinlikle çöpe atılmaz. Geri dönüşüme kazandırın hem kar edin hem de daha temiz bir doğa için ilk adımı atın.

Şantiyeler de bulunan çelik direk hurdalarını gerekirse 2. el hurda fiyatlarından almaktayız. 2. el hurdası olarak hurda inşaat demirleri ve diğer hurdaların alımları yapılabilmektedir. İnşaatlarda bakır kablo ve yüksek gerilim hatlarında elektriği taşıyacak kalın hurda kablolar alınmayı beklemektedir. Şantiyelerde bu hurdaları bizlere satarak değerlendirin.

Hurda fiyatları bölgede oldukça değişken grafikler izliyor. Hurda krom fiyatları, hurda çelik fiyatları, hurda sarı fiyatları sürekli değişmesi sebebi ile bizimle iletişime geçerek teklif almanız daha sağlıklı olacak.

Söküm hizmetleri Şişli hurdacı firmaları tarafından sağlanır. Bu firmalar çatı ve bina hurda söküm işlerini yürütür. Güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından çalışmalar hız kesmeden devam edecektir.

Elektronik hurdaları belediyenin yapmış olduğu bilinçlendirme çalışmaları sonucunda halkımız bu hurdaları çöplere atmaktan vazgeçti. Artık bu hurdalar çöplere atılmak yerine geri dönüşüm yapan yerlere satılarak geri kazanım sağlanıyor.  Hurda plastik ve naylonların da bölgeden toplanması ile çevre kirliliği düşürülmüş oldu.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara