Zeytinburnu hurdacı sektörde öncü firmalardan birisidir. Tüm hurda alımlarında yüksek fiyatlar teklif etmekteyiz. 7 gün 24 saat iletişim kısmında bulunan telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. Fiyat desteği istiyorsanız eğer WHATSAPP uygulaması ile hurda fotoğraflarını bizimle paylaşın. Ardından şirket patronumuz Erol Güney sizlere fiyat teklifini sunacaktır.

Erol Güney

Tel: 0532 653 5048

Zeytinburnu hurda alan yerler içerisinde en yüksek fiyatı teklif ettiğimizi iddia etmekteyiz. Sürümden kazanmayı amaçlayan firmamızın yüksek teklifleri ile tanışın. Hurda fiyatları her geçen gün değişmektedir. Bu bağlamda değişen hurda fiyatlarını takip etmenize hiç gerek yok. Bizler sizlere her zaman güncel hurda fiyatlarını teklif edeceğiz.

Zeytinburnu hurdacı bölgede ağırlıklı olarak söküm işleri ve yıkım işleri yürütmektedir.

Zeytinburnu Hurdacı Yenidoğan Mahallesi

Hurda demir bölgede tonlarca geri dönüşüme kazandırılan metal. Demir hurdası Zeytinburnu hurdacı firmaları tarafından yoğun olarak tercih edilen hurdalar arasında yer alır. Hurdacılar bu hurda alımlarında yüksek fiyat teklifleri ile sizlere tekliflerini sunacaktır. Artan demir fiyatları aynı zamanda hurdacıların kendi işlerinde de artışlar sağlamıştır.

Sümer Mahallesi Hurda Sarı

Hurda sarı bakır hurdasının türevi olarak adlandırılabilir. Bu hurda sarı çoğunlukla hurda musluk olarak satılmaktadır. Ayrıca sanayi artıkları ve araiş hurdası gibi hurdalar da sarı hurdası içerebilmektedir. Hurdacı şirketler sarı hurdalarına yüksek fiyatlar teklif etmektedir çünkü satış fiyatları oldukça pahalı hurdalardır.

Zeytinburnu geri dönüşüm.

Merkezefendi Mahallesi Çelik ve Bakır

Hurda çelik ve bakır sizlere her ne kadar alakasız metaller olarak görünse de bu metallerin alımları sonucunda ortaya dayanıklı bir bileşen çıkmaktadır. Hurda çelik bölgede az bulunan hurdalar arasına girse de hurdacı şirketleri bir miktar geri dönüşüm sağlamaktadır. Bakır hurdası çeliğe oranla daha bol bulunmakta olup fiyatları da yüksektir.

Gökalp Mahallesi Hurda Krom

Hurda krom çok değerli metaller içinde yer alır. Satışından yüksek karlar elde edebilirsiniz. Krom dayanıklı bir metal olmakla birlikte çok yüksek sıcaklıklarda erimektedir. Bu da hurda kromu değerli yapmaktadır. Bu mahallemizden bol miktarda hurda krom satışı yapılmaktadır.

Veliefendi Hurda Bakır

Bakır alanların Zeytinburnu hurdacı merkezleri çevresinde toplandığı bir mahalle. Bölgede yüzlerce ton bakırın geri dönüşümü yapılmaktadır. Bakır alanların dükkanları bu mahalle çevresinde toplanmış olup elinizde bulunan bakırları kolaylıkla elden çıkarabilirsiniz.

Seyitnizam Mahallesi Hurda Alüminyum

Hurda alüminyum genelleme yapmak pek mümkün olmasa da bölgede bulunan halk tarafından biriktirerek yapılmaktadır. Bizler de bu biriktirilmiş alüminyum hurdalarının alımlarını toptan hurda alımı olarak yapıyoruz. Zeytinburnu hurdacı şirketleri İstanbul bölgesinde en yüksek alüminyum fiyatlarını teklif etmektedir.

Maltepe Mahallesi Çatı ve Sac Hurdaları

Çatı hurdaları sac, profil, destek demiri ve sandviç panelden oluşmaktadır. Hurda çatı söküm işleri ve yıkım işleri yapan hurdacı şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Sandviç panel alımlarında da yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Bu yüksek fiyatlar ile elde edeceğiniz karı artırın.

Çırpıcı Hurda Kablo

İstanbul da başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları sonucunda hurdacılar hurda karşılığında yıkım işlerine başladılar. Bu mahalle de bu çalışmalardan etkilenmiş durumda. Hurda kablolar ağırlıklı olarak yıkılan binaların elektrik ve kablo tesisatlarından elde edilmektedir. Bu eldeyi artırmak amacı ile binalar yıkılmadan önce tüm kabloların sökülmesi gerekiyor.

Yeşiltepe Elektronik Hurdası

Elektronik hurdası geri dönüşümüne Zeytinburnu hurdacı bu mahallede ayrı önem veriyor. Bölgede bulunan elektronik mağazaları geri dönüşüme bol miktarlarda hurda elektronik kazandırmaktadır. Elektronik hurdaları içlerinde değerli platin metalini ve altını içerir. Bu metaller gerekli kimyasal çalışmalar sonucunda ayrılır ve geri kazanım sağlanmış olur.

Telsiz Mahallesinde Şantiye Hizmetleri

Şantiyeler bizler için vazgeçilmez. Şantiye hurdalarını uzman personellerimiz ile yerinde almaktayız. Teklif ettiğimiz yüksek fiyatlar ile elde ettiğiniz kar oranlarını en yüksek seviyelere çıkartabilirsiniz. Şantiye hurdaları bakır ve demir hurdası ağırlıkta olmak üzere diğer hurdaları da içerir.

Nuripaşa Mahallesi Sanayi Hurdası Alan Firma

Sanayiler sürekli üretim yapılan yerlerdir. Üretimin miktarı arttıkça hurdaya düşüne miktar da artmaktadır. Sanayi hurdaları bölgede hurdacı şirketimiz tarafından toplanır ve en iyi fiyatlardan alınmaktadır. Ayrıca karışık hurda alımları da yapıyoruz. Ortalama bir fiyat üzerinden hurdalar değerlendirilir. Kızılçeşme ve Beştelsiz mahalleleri kolay hurda alımı yapılan mahalleler arasında yer alır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ve Ara